


|
Трафарет багаторазовий з англійським алфавітом і цифрами, для фарбування з тонкого пластику.
Гнучкість пластику дозволяє здійснювати нанесення фарби на вигнуті поверхні.
За допомогою трафаретів можна створювати тексти на будь-якій поверхні.
Застосовуються як для фарбування, так і для створення об'ємних елементів
Не роз'їдається розчинниками. Легко чиститься будь-якими розчинниками.
Під замовлення виготовляються будь-які зображення в будь-яких розмірах, але при умові, що висота букв буде не нижче 20мм.
За індивідуальними розмірами мінімальне замовлення 200 грн
Замовлення за індивідуальним зображенням приймаються за передоплатою.
![]() |
У нас присутній безготівковий розрахунок, працюємо з юр. особами відправляємо всі необхідні документи!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Світ Декору |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 3 см |
| Матеріал | Пластик |
| Тип | Трафарет |
| Ширина | 3 см |
| Розміри | |
| Висота символу (мм) | 30 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тематика малюнка/форми | Алфавіт, Цифри |
- Ціна: 280 ₴
- В наявності 40 од.
- Оптом і в роздріб
- Код: 45689-АНГЛ-30мм
Трафарет літерний з цифрами (англійський алфавіт). висота символу 30 мм (traf_e4)
280 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- +380 (98) 357-90-31Вайбер
- +380 (95) 090-27-60
- +380 (93) 625-57-54






