-10%










Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
![]() |
Гіпсові панелі з 3Д фактурою «Плитка» мають великий декоративний потенціал. Панель вміщує в себе випірні на різну глибину квадрати.
Модель добре підходить для приміщень у стилі хай-тек, лофт.
Варіативність забарвлення: монохромна, двоколірна та навіть кожен опуклий квадрат може мати свій колір — відкриває величезний простір для творчості. Сучасні оздоблювальні матеріали повністю змінили уявлення про те, яким має бути дизайн інтер'єрів.
Використання 3д панелей дає змогу втілити в життя найсміливіші дизайнерські рішення, замаскувати вади та підкреслити переваги приміщення.
Використання високоякісних і екологічно чистих матеріалів (високоміцний гіпс Кнауф Г-10, це дає змогу нам досягти високої міцності для наших панелей).
Гіпсові 3d панелі застосовують для оброблення стін і стель усередині приміщень: приватних будинків, квартир, ресторанів, нічних клубів.
Розмір: 50х50 см.
Вага: 4кг/шт
В упаковці: 4 шт.
Мінімальне замовлення 12 шт, кратне 4 шт.

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вага упаковки | 20 кг |
| Висота | 500 мм |
| Довжина | 500 мм |
| Кількість в упаковці | 4 шт. |
| Матеріал | Гіпс |
| Особливості панелі | 3D-рельєф, Однотонна, З візерунком |
| Покриття | Без покриття |
| Стан | Новий |
| Тип використання | Для внутрішніх робіт |
| Товщина | 15 мм |
| Форма поставки матеріалу | Плитка |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткові характеристики | Шумоізоляція, вогнестійкість, екологічно чистий матеріал, ідеальна геометрія |
| Тип виробу | Декоративна Панель |
- Ціна: 135 ₴
- Мінімальне замовлення: 12 шт.
- В наявності
- Тільки оптом
- Код: Плитка
Гіпсова стінова 3д-панель "ПЛИТКА" для внутрішніх опоряджувальних робіт і стін 50x50
150 ₴
135 ₴
Мінімальне замовлення — 12 шт.
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- +380 (98) 357-90-31Вайбер
- +380 (95) 090-27-60
- +380 (93) 625-57-54
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.





