


|
Трафарет багаторазовий з буквами і цифрами (два алфавіти), для фарбування з тонкого пластику.
Гнучкість пластику дозволяє здійснювати нанесення фарби на вигнуті поверхні.
За допомогою трафаретів можна створювати тексти на будь-якій поверхні.
Застосовуються як для фарбування, так і для створення об'ємних елементів
Не роз'їдається розчинниками. Легко чиститься будь-якими розчинниками.
Під замовлення виготовляються будь-які зображення в будь-яких розмірах
Замовлення за індивідуальним зображенням приймаються за передоплатою.
![]() |
При використанні багаторазових пластикових трафаретів в індивідуальних ескізах, малюнках, додаються перемички для утримання внутрішніх фрагментів, що призводить до погіршення естетичного вигляду та зорового сприйняття малюнка.
Для кращої фіксації пластикових трафаретів на горизонтальній поверхні можна використати клей-спрей для тимчасової фіксації знайти його можна, перейшовши за посиланням тут.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Світ Декору |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 3 см |
| Матеріал | Пластик |
| Тематика малюнка/форми | Фрази/слова |
| Тип | Трафарет |
| Ширина | 3 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота символу (мм) | 30 мм |
- Ціна: 320 ₴
- В наявності 547 од.
- Оптом і в роздріб
- Код: 45689-А4
Трафарет літерний з цифрами висота символу 30 мм(traf_4)
320 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 400 ₴
- +380 (98) 357-90-31Вайбер
- +380 (95) 090-27-60
- +380 (93) 625-57-54






