


Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
|
Трафарет багаторазовий з буквами і цифрами (два алфавіти), для фарбування з тонкого пластику.
Гнучкість пластику дозволяє здійснювати нанесення фарби на вигнуті поверхні.
За допомогою трафаретів можна створювати тексти на будь-якій поверхні.
Застосовуються як для фарбування, так і для створення об'ємних елементів
Не роз'їдається розчинниками. Легко чиститься будь-якими розчинниками.
Під замовлення виготовляються будь-які зображення в будь-яких розмірах, але при умові, що висота букв буде не нижче 20мм.
За індивідуальними розмірами мінімальне замовлення 200 грн
Замовлення за індивідуальним зображенням приймаються за передоплатою.
![]() |
У нас присутній безготівковий розрахунок, працюємо з юр. особами відправляємо всі необхідні документи!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Світ Декору |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 6 см |
| Матеріал | Пластик |
| Тематика малюнка/форми | Фрази/слова |
| Тип | Трафарет |
| Товщина | 0.5 мм |
| Ширина | 6 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота символу (мм) | 60 мм |
- Ціна: 480 ₴
- В наявності 36 од.
- Оптом і в роздріб
- Код: 45689-60
Трафарет літерний з цифрами висота символу 60 мм (traf_2)
480 ₴
Показати оптові ціни- +380 (98) 357-90-31Вайбер
- +380 (95) 090-27-60
- +380 (93) 625-57-54
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.





